Skip naar hoofdcontent
App ontwikkeling 15 juni 2026

JAM-IT opnieuw genomineerd voor de Computable Awards

Voor het derde jaar op rij is JAM-IT genomineerd voor een Computable Award. Dit keer samen met BONIQ, voor een project waar we de afgelopen jaren met veel plezier aan hebben gewerkt: het digitaliseren van kassabonnen.

De nominatie valt binnen de categorie Duurzaamheid & MVO en draait om een vraag die eigenlijk verrassend logisch is: Waarom printen we nog steeds miljoenen kassabonnen op papier, terwijl vrijwel het hele betaalproces inmiddels digitaal verloopt?

Van idee naar schaalbare oplossing

Toen BONIQ bij ons aanklopte, lag er een duidelijke visie. Een toekomst waarin consumenten hun kassabonnen digitaal ontvangen en bewaren, zonder dat ondernemers hun bestaande betaalproces hoeven aan te passen. Een ambitieus idee, maar ook een idee met potentie.

Samen hebben we die visie vertaald naar een technisch platform dat klaar is voor verdere groei. Een oplossing waarmee kassabonnen digitaal beschikbaar worden gemaakt en die tegelijkertijd kan bijdragen aan minder papierverbruik. Dat juist dit project nu genomineerd is voor een Computable Award, maakt ons trots.

Niet alleen omdat het een mooie erkenning is voor het werk dat is verzet, maar vooral omdat het laat zien wat er kan ontstaan wanneer een sterk idee wordt gecombineerd met de juiste technische uitvoering.

Een nominatie voor de samenwerking

Hoewel de nominatie op naam staat van het project, zien wij dit vooral als een erkenning van de samenwerking tussen BONIQ en JAM-IT. BONIQ bracht de visie, marktkennis en ondernemersdrive. Wij brachten de technische expertise om die visie om te zetten naar een schaalbare oplossing. Juist die combinatie heeft geleid tot een product dat inmiddels veel verder gaat dan een idee op papier.

Meer lezen over deze samenwerking?

Lees dan ook onze uitgebreide klantcase over de samenwerking met BONIQ.

Breng je stem uit

Vind jij dit een mooi voorbeeld van hoe technologie kan bijdragen aan een duurzamere toekomst? Dan kun je stemmen op de nominatie van BONIQ en JAM-IT voor de Computable Awards 2026.

Alvast bedankt voor je stem en steun!

Wil je meer informatie?

Armando Jacobus

Neem contact op met Armando Jacobus via:

Benieuwd wat we voor jouw organisatie kunnen betekenen op het gebied van webapplicaties, mobiele apps, Mendix of AI assisted development?